Reklama może być różna. Jedni preferują reklamę banerową w mediach, inni inwestują w reklamy w telewizji i radio, coraz popularniejsze są jednak alternatywne sposoby na to, by klient zapamiętał firmę i chciał z nią współpracować.

Gadżety reklamowe

Wśród alternatywnych sposobów na reklamę na czoło wysuwają się spersonalizowane gadżety. Długopisy, kubki, smycze czy parasole z logo firmy wręczane przy najróżniejszych okazjach to już stała praktyka. Czasem firma zaskakuje czymś nowym i zaskakującym, jak na przykład maskotki czy słodycze

Słodycze reklamowe

Chcąc dotrzeć do klienta warto pomyśleć nad reklamą na słodyczach. Producent cukierków reklamowych z pełnym profesjonalizmem podejdzie do zadania przygotowania partii słodyczy, które owinięte będą w papierki z logo firmy. Przepyszne, mleczne i ciągnące krówki reklamowe producent zapakuje w odpowiednio zaprojektowane papierki, idealnie dopasowane do potrzeb firmy zamawiającej. Może to być tylko logo firmy albo, logo wpisane w dowolną grafikę, np. nawiązującą swoim charakterem do świąt lub innych uroczystości.

Okazje do wręczania słodyczy

Mile widziane jest wręczanie słodyczy w okresie przedświątecznym swoim pracownikom oraz klientom odwiedzającym firmy i biura. Sklepy internetowe dołączają krówki reklamowe do swoich przesyłek. Należy przypuszczać, że kupujący obdarowany słodkim gratisem z większą chęcią ponowi zakupy w danym sklepie. Podobnie działa wystawienie misi z słodyczami z logo w biurze firmy lub w sklepie stacjonarnym.

Oferta reklamowa

Producent słodyczy reklamowych tworzy nie tylko spersonalizowane cukierki dla firm i instytucji. Coraz częściej krówki reklamowe producent przygotowuje dla osób prywatnych. Popularne stało się wręczanie zindywidualizowanych bombonierek lub innych pralin z okazji urodzin, rocznic oraz świąt. Producent cukierków może przygotować zestaw słodyczy w podziękowaniu dla gości weselnych, komunijnych, czy jako dodatek do prezentu dla bliskiej osoby. Spersonalizowany napis, własne zdjęcie oraz odpowiednio dobrany tekst może znaleźć się zarówno na pojedynczych papierkach, w które zawinięte są krówki. Można też zamówić bombonierę z własnym zdjęciem, czekoladki z napisem, czy pudełko pralin. Bez względu na dobór słodyczy oraz sposobu umieszczenia reklamy lub indywidualnej dedykacji, słodycze reklamowe będą stanowiły ciekawy dodatek do innych form reklamy. Warto zatem sprawdzić ofertę, jaką ma producent słodyczy.