Mogłoby się wydawać, że kubki papierowe do kawy to po prostu jednorazowe naczynia, które po użyciu wyrzuca się do kosza. Nic bardziej mylnego! W dzisiejszych czasach kubki do kawy na wynos stały się narzędziem marketingowym. W prosty sposób możemy wykorzystać je do promocji własnej marki. Jest to świetny sposób, z którego korzysta coraz więcej świetnie prosperujących przedsiębiorstw.

Jak powinny wyglądać papierowe kubki do kawy?

Kubki papierowe do kawy powinny mieć przede wszystkim własny charakter. Ważne jest, aby ich design był jedyny w swoim rodzaju. Papierowe kubki do kawy muszą przyciągać wzrok i budzić pozytywne skojarzenia. Najlepiej, aby swoim wyglądem nawiązywały one do naszej marki. W ten sposób łatwiej nam będzie stworzyć spójny wizerunek. Kubki do kawy na wynos wcale nie muszą być przepełnione nadrukami. W zdecydowanej większości przypadków doskonale sprawdza się zasada „mniej znaczy więcej”. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych upodobań. Podczas projektowania papierowego kubka do kawy należy zachować zdrowy umiar. Najlepiej, aby jego design był minimalistyczny, a zarazem efektowny. Czasami wystarczy jedynie krótkie i zabawne hasło, aby na długo pozostać w pamięci odbiory. Możliwości jest naprawdę wiele.

Czy spersonalizowane kubki do kawy na wynos są drogie?

Wiele firm obawia się dodatkowych kosztów związanych z produkcją kubków do kawy na wynosi. Zaprojektowanie własnego produktu jest nieco droższe, niż zakup standardowego białego kubeczka na napoje. Warto jednak wiedzieć, że koszt całkowity wcale nie jest wysoki. Produkcja papierowych kubków do kawy z własnym nadrukiem najbardziej opłaca się wtedy, gdy potrzebujemy dużej ilości sztuk. Z oczywistych względów bardziej opłaca nam się zamówić kilkadziesiąt kubeczków, niż kilkanaście. W tym przypadku, im większe nasze zamówienie, tym więcej oszczędzamy.Papierowy kubek do kawy to znakomity i niebanalny sposób na to, aby zwiększyć popularność marki. Takie kubki mogą posłużyć podczas wielu spotkań i imprez branżowych. Oczywiście są one uniwersalne i nie służą wyłącznie do kawy. Bez przeszkód można wykorzystywać je również do innych gorących napojów. Pamiętajmy jednak, aby przed zakupem kubków papierowych do kawy zwrócić uwagę przede wszystkim na ich jakość. Z uwagi na to, że służą one do serwowania gorących napojów, nie mogą być zbyt cienkie.