W każdym przedsiębiorstwie, w którym produkuje się dobra, a później dokonuje ich wysyłki, konieczne jest opracowanie pewnej metody pakowania, tak aby nie uległy one zniszczeniu w czasie przewozu. Jednym z przydatnych narzędzi do ochrony produktów jest folia stretch. Ma ona za zadanie utrzymać przedmioty w jednym miejscu bez konieczności używania taśmy. Producent folii stretch zadbał o to, by była ona rozciągliwa, możliwie dobrze sczepiała się ze sobą oraz była wydajna. W jakich sytuacjach folia tego typu znajdzie zastosowanie? Czy producent stretch przygotowuje różne rozmiary folii do przygotowywania przesyłek?

Jakie paczki zabezpieczane są folią stretch?

W każdym przedsiębiorstwie produkcyjnym od czasu do czasu konieczne jest wysłanie paczki. Niezależnie czy chodzi o sprzedaż wysyłkową, czy też dostarczenie produktów do centrów dystrybucji, konieczne jest odpowiednie zabezpieczenie, tak aby towar nie uległ uszkodzeniu. Producent folii stretch zadbał o to, by jego produkt był funkcjonalny oraz zabezpieczał przesyłki w sposób należyty. Ze względu na czepliwość folii, można przy jej pomocy zabezpieczyć nawet drobne produkty układane w stosy. Mniejsze rolki, które przygotował Producent stretch idealnie nadają się do zapakowania małych kartonów, dzięki czemu nie ulegną one zalaniu czy zniszczeniu w czasie przewozu.

Folia stretch producent – czy przygotowane są różne rozmiary folii?

Folia stretch to nie tylko różne rozmiary rolek, ale również różna grubość i kolor folii. W zależności od potrzeb przedsiębiorstwa można korzystać z szerszych i węższych pasów w materiału. Folia stretch producent przygotował różne kolory folii, co ułatwia gospodarkę magazynową i kompletowanie towarów do wysyłki.

Dlaczego folia stretch tak dobrze sprawdza się przy zabezpieczaniu przesyłek? Jakie są zalety produktu?

Ze względu na to, że folia zajmuje mało miejsca jest ona używana bardzo często. Jest wydajna, stosunkowo tania i łatwo dostosować ją do swoich potrzeb. Ciemne folie sprawdzą się przy pakowaniu towarów, które nie mogą mieć kontaktu z promieniami słonecznymi. Co więcej, szerokość folii można dopasować do tego, jakiego rodzaju produkty się pakuje. To bardzo przydatne narzędzie w gospodarce magazynowej i w dystrybucji towarów.