Wśród produktów tworzonych przez markę Schoeller Allibert można znaleźć wybór najróżniejszych pojemników, zarówno dużych, jak i mniejszych, o różnym przeznaczeniu, w zależności od potrzeb i preferencji zamawiających. Wszystkie one cechują: wysoka trwałość oraz niezawodność w wielu sytuacjach.

Rodzaje pojemników sztaplowanych oferowanych przez markę Schoeller Allibert

Wśród licznych pojemników sztaplowanych oraz pojemników z przegródkami widnieją między innymi: skrzynie w rozmiarze Euro, gama pojemników LWB, pojemniki VDA C KLT Range, VDA R AND RL KLT, a także pełna oferta pojemników z grupy Galia, pojemniki sztaplowane W oraz pudła System 9000. Wszystkie idealnie sprawdzają się podczas przenoszenia, w celu magazynowania danych produktów oraz umożliwią ułatwiony transport poszczególnych towarów. Przed nabyciem wybranych modeli warto zapoznać się z pełną ofertą marki, zaglądając na jej stronę internetową, gdzie znaleźć można katalogi Schoeller Allibert.

Najważniejsze zalety pojemników z przegrodami oraz pozostałych typów pojemników sztaplowanych Schoeller Allibert

Jak już zostało wspomniane na początku, pojemniki sztaplowane, jakie można nabyć ze sklepu Schoeller Allibert, cechują przede wszystkim: trwałość oraz niezawodność. Skrzynie, które widnieją w katalogach powyższej marki, zostały szczegółowo opracowane w oparciu o najświeższe technologie w dziedzinie magazynowania i transportu. Pojemniki sztaplowane oraz pojemniki z przegródkami są tak wyprodukowane, by były kompatybilne z wieloma różnorodnymi urządzeniami przemysłowymi. Dzięki wyposażeniu w specjalne pionowe ścianki, pojemniki Euro pozwalają na maksymalne wykorzystanie swojej pojemności przy każdej okazji.

Pojemniki z przegrodami i inne rodzaje produktów Schoeller Allibert

Pojemniki z przegródkami lub też bez typu Euro można nabyć w siedmiu dowolnych wymiarach, w zależności od własnych potrzeb czy upodobań. Poza tym w ofercie znajduje się także wybór skrzyń ażurowych i pełnych, a także ponad 68 odmiennych modeli, wyposażonych w rozmaite elementy. Do wyboru klienta pozostają między innymi: pojemniki z uchylanymi bocznymi drzwiczkami, specjalnymi uchwytami na etykiety lub bez, a także pojemniki z przegrodami, pokrywami oraz wkładami. Podstawową zaletą pojemników z przegrodami jest fakt, że spełniają one idealnie wszelkie niezbędne wymogi rozmaitych odnóg przemysłu, tworząc przy tym kompaktową jednostkę paletową. Ta ma z kolei zapewnić nie tylko stabilne i sprawne przenoszenie, ale również ułatwione magazynowanie oraz transport potrzebnych towarów.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z https://www.schoellerallibert.com/pl/products/stackable-containers/