Poprzez wdrożenie systemu ERP firma może uzyskać dostęp do narzędzi umożliwiających zarządzanie wszystkim zasobami dla większej kontroli, oszczędności czasu i niższych kosztów funkcjonowania. Takie korzyści oferuje również system enova 365.

Czym są systemy ERP?

ERP, ang. enterprise resource planning, to metoda zarządzania wszystkimi zasobami przedsiębiorstwa, a także nazwa systemów informatycznych, które służą do tego celu. Dzisiaj ERP są jednymi z najczęściej wybieranych programów komputerowych dla firm.

To systemy cechujące się strukturą zintegrowanych ze sobą modułów pracujących na wspólnej bazie danych. Umożliwiają przepływ danych w czasie rzeczywistym pomiędzy wszystkimi działami firmy.

Z programów ERP korzystają zarówno duże przedsiębiorstwa, jak również firmy w sektorze MŚP, czyli z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Sprawdzają się w wielu obszarach, między innymi w usługach, sprzedaży, produkcji.

ERP enova 365 – rozwiązania dla każdej firmy

Systemy informatyczne klasy ERP e nova 365 to nowoczesne rozwiązanie dedykowane dla każdej firmy. W ramach programu działa wachlarz modułów podstawowych, a także moduły dodatkowe, które można dopasować indywidualnie do wymogów biznesu.

Wśród podstawowych modułów tworzących oprogramowanie e nova znajdują się między innymi: produkcja, handel, serwis, wypożyczalnia, faktury, księga podatkowa – uproszczona księgowość, księga handlowa – pełna księgowość, księga inwentarzowa, projekty, kadry i płace, przedstawiciel handlowy, CRM – obsługa klienta, Business Intelligence.

Za pomocą e nova 365 można uzyskać też dostęp do kilkudziesięciu modułów dodatkowych, które firma może dopasować do swoich indywidualnych wymagań. Program można także rozbudowywać już po jego wdrożeniu.

Dlaczego warto zdecydować się na wdrożenie oprogramowania enova?

Poprzez oprogramowanie enova przedsiębiorstwo uzyskuje dostęp do złożonego narzędzia, które optymalizuje pracę na wielu płaszczyznach.

Za pomocą systemu ERP enova 365 można usprawnić codzienne funkcjonowanie każdego działu firmy. To elastyczne, niezawodnie działające, systematycznie aktualizowane i zgodne z najnowszymi przepisami oprogramowanie dla każdego biznesu.

Z programu e nova 365 można korzystać również mobilnie, aby dostęp do niezbędnych funkcji uzyskać w każdym miejscu, na przykład podczas podróży biznesowych.