Kalendarze trójdzielne, ciekawie i estetycznie zaprojektowane mogą być miłym i eleganckim prezentem dla klientów, współpracowników oraz dostawców. Koniecznie z dyskretnie umieszczonym logo firmy i ewentualnie z prezentacją produktów lub usług, które firma wykonuje. Wręczone w grudniu, będą służyły przez cały kolejny rok.

Kalendarze trójdzielne to codzienna reklama biznesu

Są świetną reklamą firmy, a przy stosunkowo niskich kosztach wykonania, mogą nawet być rozdawane za darmo większej grupie docelowej w celu podniesienia rozpoznawalności marki, na przykład potencjalnym klientom lub zupełnie przypadkowym osobom. Niestety, z doświadczenia wiadomo, że większość ofertowych katalogów firm, drukowanych w dużych nakładach, po jakimś czasie ląduje w koszu – oby zostały posegregowane i poddane procesowi recyklingu, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju i ochrony środowiska. Natomiast kalendarze ścienne jedno- oraz trójdzielne, biurkowe lub nawet niewielkie kalendarzyki listkowe, na pewno znajdą swoje zastosowanie w pomieszczeniach wielu firm przez cały rok!

Element dekoracji ściennej oraz całkiem użyteczny gadżet

Wiszące na ścianach biur, kalendarze trójdzielne sensownie wspierają organizację pracy. Każdy lubi wiedzieć, jak wygląda bieżący miesiąc pracy lub kiedy będą dodatkowe dni wolne – są one precyzyjne oznaczone różnymi kolorami. Móc szybko spojrzeć wstecz na poprzedni miesiąc i odnaleźć datę wydarzenia, bez otwierania komputerów lub przeglądania notesów to niemały komfort, czas jest przecież najcenniejszą walutą, nie do odzyskania.

Działy księgowości i administracji bardzo lubią oznaczać na kalendarzu daty przeróżnych raportów, sprawozdań oraz płatności, tak aby każda osoba w biurze, spoglądając na kalendarz wiszący na ścianie – nawet mimochodem, była świadoma ile czasu zostało na przygotowanie wymaganych zadań. Takie wizualne wsparcie pamięci redukuje poziom stresu, nikt nie lubi być niemile zaskakiwany przekroczeniem terminu ważnego wydarzenie. Nie musimy wszystkiego zapamiętywać, od tego mamy kalendarze ścienne.

Wydrukowane na dobrej jakości papierze, koniecznie w standardowych rozmiarach kopert w celu łatwego pakowania i wysyłki, będą nie tylko świetnym prezentem ale również elementem skutecznej promocji firmy. Papierowa forma kalendarzy trójdzielnych jeszcze długo nie zostanie wyparta przez komputery.

Kalendarze trójdzielne dostępne są w ofercie Ateko.pl.