Transport towarów nie mógłby być zrealizowany bez odpowiedniego zabezpieczenia. Palety H1 to specjalistyczne palety higieniczne. Dzięki nim, transport jest łatwiejszy i spełnia wszelkie wymagane normy.

Czym jest paleta higieniczna H1?

Palety H1 to specjalistyczne palety spełniające wysokie normy higieniczne. Ich specyfikacja pozwala na kontakt żywnością. Stworzone zostały do transportu w przemyśle mięsnym. Jednak, ich kompatybilne wymiary oraz solidne materiały, rozpowszechniły użytkowanie w całym przemyśle spożywczym. Branża farmaceutyczna również chętnie korzysta z palet H1.

Specyfikacja palet H1

Paleta H1 ma wymiary 1200 mm x 800 mm. To pozwala na kompatybilność z większością kontenerów, pojazdów i innych środków transportowych. Idealnie łączą się z pojemnikami mięsnymi oraz innymi kontenerami stosowanymi w przemyśle spożywczym.Tworzywo wykorzystywane do produkcji tych palet, jest wytrzymałe, odporne na uszkodzenia. Dzięki temu paletę H1 można stosować wielokrotnie, obniżając koszty. Ponadto, paleta plastikowa h1, posiada atesty, które dopuszczają ją do kontaktu z żywnością.

Gdzie najczęściej wykorzystuje się palety higieniczne H1?

Ich przeznaczeniem było spełnienie wymagań w transporcie mięsa. Z biegiem czasu, także inne branże przekonały się do solidnej konstrukcji palety.Obecnie wiele firm spożywczych wykorzystuje palety H1 do transportu i magazynowania swoich produktów. Higieniczny aspekt palet, zyskał uznanie nawet w branży farmaceutycznej.Wymiary palet H1 nie odbiegają od wymiarów standardowych palet, dlatego ich zastosowanie może zostać docenione w transportowaniu wszelkich produktów i towarów.

Jak ważna jest higieniczna paleta w transporcie spożywczym?

Produkty żywnościowe wymagają wysokich standardów sanitarnych i higienicznych. Paleta plastikowa H1 dokładnie trafia w wymagania. Dzięki niej, produkty są odpowiednio zabezpieczone i przygotowane do transportu. Atesty jakie posiada paleta H1 to gwarancja działania zgodnie z prawem, z zachowaniem wszystkich wytycznych sanitarnych.

Palety higieniczne H1 to trwałe i solidne palety, które z dobrym skutkiem, stosować można wtedy, gdy wymagana jest aprobata poświadczająca dopuszczenie do kontaktu z żywnością.