Rynek usług finansowych jest dosyć konkurencyjnym miejscem. Branża finansowa przyciąga młodych ludzi, którzy chcą rozwijać się w zawodach związanych z księgowością, podatkami czy sektorem ubezpieczeń. Każdy, kto chce jednak bezpiecznej kontroli nad finansami swojej firmy czy instytucji, sięga po pomoc i wsparcie specjalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Union czyli firma obecna na rynku od 2003 roku

Firma Union z Katowic jest obecna na rynku od 2003 roku, dzięki czemu jej trzon pracowników merytorycznych stanowią ludzie z długoletnim doświadczeniem. To również firma pozwalająca na rozwój kariery ludziom młodym – jednym słowem wspierająca księgowych stawiających pierwsze kroki w zawodzie. Z usług firmy Union korzystają największe instytucje i firmy na terenie województwa, ale też osoby prywatne prowadzące swoje działalności gospodarcze. Kontakt z pracownikami firmy jest niezwykle wygodny, jak na współczesne czasy przystało.

Odbywa się drogą internetową, jest zatem możliwość właśnie takiego przekazywania dokumentów finansowych firmy, co jest dogodne ze względu na czas. Trzeba jednak wiedzieć, że pracownicy Union są w stanie również dojechać do klienta i tam wykonywać prace księgowe. Dokumenty mogą być również przewożone na przykład przez kuriera, jednym słowem chyba każdy znajdzie dogodny sposób przekazania pełnej dokumentacji do wglądu dla pracowników firmy Union. Więcej na ten temat można poczytać na stronie internetowej http://www.union.katowice.pl.

Wsparcie w realizowaniu i rozliczaniu projektów unijnych

W województwie śląskim realizowano bardzo wiele projektów unijnych, część z nich nadal jest kontynuowana w roku 2019. Firma Union od bardzo wielu lat zajmuje się księgowością w ramach projektów unijnych, obsługa ta jest prowadzona na najwyższym poziomie, zawsze zgodnie z aktualnymi przepisami. Wsparcie w realizowaniu i rozliczanie projektów unijnych udzielana było zarówno dużym instytucjom z województwa, ale też mniejszym firmom. Poza tym pracownicy firmy Union prowadzą też działalność szkoleniową, która dotyczy między innymi tak często zmieniających się przepisów unijnych.

Szeroki zakres świadczonych usług

Szeroki zakres świadczonych usług można poznać na stronie internetowej http://www.union.katowice.pl. Warto zapoznać się i znaleźć czas na przykład na udział w szkoleniach realizowanych przez firmę. Również możliwość skorzystania z outsourcingu finansowego i księgowego ze strony firmy Union to dobre rozwiązanie dla tych firm i instytucji, które chciałyby zarówno w rzetelny sposób prowadzić swoją stałą księgowość, jak też przeprowadzić dogłębny audyt finansowy.