Celestynów to miejscowość położona w malowniczym miejscu z dala od zgiełku i hałasu. Nieruchomości Celestynów znajdują się około 30 km od centrum Warszawy, w powiecie otwockim. Wieś ta ze wszystkich stron otoczona jest lasami, a niedaleko od niej można podziwiać Torfowisko Goździkowe Bagno. Celestynów wchodzi w skład tak zwanej Aglomeracji Warszawskiej.

Zalety nieruchomości Celestynów

Największym atutem tej wsi jest jej położenie. Osoby decydujące się na zakup nieruchomości w tej okolicy będą cieszyć się bliskością natury, spokojem i ciszą. Na terenie gminy Celestynów znajdują się, bowiem 2 rezerwaty przyrody oraz lasy o powierzchni ponad 8 ha.

Plusem tej miejscowości jest również to, że można sprawnie i szybko dostać się z niej do Warszawy. To ważne szczególnie dla tych, którzy pracują lub uczą się w stolicy Polski.

Gmina Celestynów zapewnia dobrą infrastrukturę drogową, transport publiczny, miejsca sportu i rekreacji, dostęp do szkół, przedszkola, atrakcje turystyczne. Można tu liczyć także na dostęp do wszystkich najważniejszych mediów.

Nieruchomości Celestynów – ceny

Ze względu na świetne położenie wsi Celestynów nieruchomości tutaj są dość drogie. Związane jest to oczywiście z tym, że miejscowość znajduje się blisko Warszawy i jest w otoczeniu pięknych lasów. To idealne miejsce na wypoczynek po ciężkim dniu pracy, na chwilę spokoju i relaks na łonie natury.

Ceny nieruchomości Celestynów są na dość wysokim poziomie, ponieważ jest ich dość mało na sprzedaż. Niewiele osób chce rezygnować z życia w tym urokliwym miejscu. Dodatkowo wystawione nieruchomości są dość dużych rozmiarów, są w dobrym stanie, co znacznie wpływa na wysokość ich ceny.

Rynek wtórny czy pierwotny

Nieruchomości w Celestynowie są zarówno dostępne na rynku wtórnym, jak i pierwotnym. Każdy klient sam powinien zadecydować, z jakiego rynku będzie korzystał. Można szukać i porównywać ofert na jednym i drugim rynku. To zawsze da nam najlepszy obraz sytuacji i pozwoli na dokonanie najlepszego wyboru.

Przy kupnie jakiejkolwiek nieruchomości, również nieruchomości Celestynów zawsze należy rozważyć kilka opcji, zapoznać się z różnymi ofertami, zobaczyć domy na własne oczy. Zakup nieruchomości to decyzja na dłużej, czasem na całe życie.

Więcej informacji znajdziesz na stronie nieruchomości celestynów.