Programy lojalnościowe to obecnie standard w wielu dużych i średnich przedsiębiorstwach. To niezwykle skuteczne narzędzie motywacyjne dla klientów, które buduje zaufanie i przywiązanie do producenta oraz pozwala na organiczny wzrost sprzedaży bez poczucia wywierania presji.

Korzyści związane z wdrożeniem programu lojalnościowego

Program lojalnościowy ma jedną, zasadniczą przewagę nad innymi narzędziami wsparcia: tworzy wokół klienta aurę wyjątkowości. Dzięki wzięciu udziału w programie klient czuje się wyróżniony i doceniony nawet wówczas, gdy gratyfikacja nie opiewa na dużą wartość.

Badania pokazują, że klient, który czuje, że dostawca troszczy się o niego i docenia jego wkład w rozwój biznesu, wkłada więcej wysiłku oraz zaangażowania w promowanie konkretnych produktów czy usług.

Jak dobrze przygotować program motywacyjny?

Programy lojalnościowe wymagają odpowiedniego zaplanowania oraz przygotowania (również od strony prawnej). Wszystkie programy lojalnościowe muszą mieć stosowny regulamin, który będzie określał sprawy księgowo-podatkowe. Właśnie dlatego warto zlecić opracowanie całej koncepcji zaufanej firmie. Zespół fachowców derekflak.pl to specjaliści z bogatym doświadczeniem w tworzeniu różnego rodzaju programów lojalnościowych dla firm z bardzo wielu branż.

Zakres prac derekflak.pl obejmuje między innymi: przygotowanie pełnej koncepcji programu lojalnościowego, dobór optymalnych narzędzi informatycznych (np. aplikacji), określenie wszystkich procedur związanych z ochroną danych osobowych oraz przygotowanie efektywnej kampanii czy prezentacji marketingowej dla opracowanego programu.

Współpraca z derekflak.pl

Jeśli szukasz zaufanego partnera, który przygotuje dla ciebie szytą na miarę koncepcję programu lojalnościowego skontaktuj się z derekflak.pl.

Nasi specjaliści zadbają o kompleksowe przygotowanie skutecznych narzędzi, które pozwolą ci pozyskać nowych klientów oraz zatrzymać na dłużej tych istniejących, którzy dzięki wdrożonym programom lojalnościowym poczują się docenieni i wyjątkowi.