Kalendarz to proste narzędzie, które ułatwia skuteczne planowanie pracy. Umożliwia również zaznaczanie wybranych dat, dzięki czemu nie ma obaw, że zapomni się o urodzinach bliskiej osoby czy innym ważnym wydarzeniu. Na rynku dostępne są różne rodzaje kalendarzy, na szczególną uwagę zasługują te trójdzielne. Dlaczego warto je kupić?

Zalety kalendarzy trójdzielnych

Kalendarz trójdzielny, dzięki swoim sporym gabarytom, świetnie nadaje się do zawieszenia na ścianie. Jest dosyć duży, a przy każdej dacie jest wystarczająca ilość miejsca na wykonanie notatek, dzięki czemu można spisać najważniejsze zadania do wykonania danego dnia.

Dodatkowo większość kalendarzy trójdzielnych ma przesuwne okienko, którym można łatwo oznaczyć bieżący dzień, dzięki czemu zawsze zna się dokładną datę. Dużą zaletą tych kalendarzy jest fakt, że przy każdym dniu znajduje się informacja o imieninach.

Eleganckie wykonanie

Dobre kalendarze trójdzielne są solidnie wykonane. Na rynku dostępne są modele o matowym wykończeniu, można kupić również laminowane lub pokryte błyszczącą warstwą. W przypadku osób, którym bardzo zależy na tym, by trójdzielny kalendarz jak najlepiej wpasował się w ich gust dobrym pomysłem będzie zamówienie egzemplarza wykonanego według własnego projektu.

To możliwe, ponieważ z przodu znajduje się duża powierzchnia, na której można nadrukować na przykład samodzielnie zaprojektowaną grafikę lub po prostu ulubione zdjęcie. To dobre rozwiązanie dla firm szukających pomysłu na gadżety reklamowe – kalendarze trójdzielne z logo firmy świetnie sprawdzą się w tej roli.

Gdzie zawiesić kalendarz?

Kalendarz trójdzielny dobrze sprawdzi się na przykład na ścianie w biurze czy przy recepcji. Jego spora powierzchnia sprawia, że doskonale nadaje się do notowania terminów ważnych spotkań czy organizacji pracy biura, dlatego też często można zobaczyć go w miejscach, w których na co dzień świadczy się różne usługi i konieczne jest pamiętanie o wielu spotkaniach czy sprawach do załatwienia.

Z kalendarza trójdzielnego można korzystać również w domowych warunkach. Świetnie sprawdzi się w domowym biurze, czy też nad biurkiem dziecka – wówczas jest to idealne miejsce do notowania dat sprawdzianów czy terminów oddania pracy domowej.

Kalendarze trójdzielne dostępne są w ofercie Ateko.pl.